Güvenlik Kamera Sistemleri

İnsanların yaşadığı alanlarda kendini güvende hissetmesi için güvenlik kameraları her ihtiyaca uygun olarak üretiliyor ve kamera sistemleri devreye alınıyor. İster ev güvenlik kameraları olsun ister iş yeri güvenlik kameraları, tasarımından kullanım kolaylığına kadar onlarca modelle kullanıcılara daha güvenli bir yaşam sürmelerinde yardımcı oluyor. Tech Tenik Servis ve Bilişim Sistemleri olarak müşterilerimizin ev güvenliği, iş yeri güvenliği, depo güvenliği, güvenlik kamerası sistemleriyle yerinde projelendirip sizin için en uygun olan güvenlik kamerasının tedarik, montaj ve devreye alma aşamalarını hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor ve sizlere sistem hakkında bilgi veriyoruz. Dilerseniz ücretsiz keşif olanaklarından yararlandırıp projenizi sizinle birlikte hayata geçiriyoruz.

Kurulu bir güvenlik kamera sisteminiz varsa ve sorunlar varsa, teknik servisimiz gerekli hizmeti yerinizde vermektedir. Dome güvenlik kameraları, IR güvenlik kameraları, IP kameralar, gece görüş özelliğine sahip optik kameralar ve kamera kayıt cihazlarıyla siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyacını karşılıyoruz.

ERA SİSTEMLERİ TV (Kapalı Devre Televizyon Sistemi)

IP, AHD ve CCTV olmak üzere üç sistem olarak kurulumu yapılmaktadır. IP kamera sistemlerinde1.3 MP, 2.0 MP, 3.0 MP ve 5.0 MP görüntü kalitesine kadar ulaşan kameralar üretilmektedir. Analog CCTV sistemde ise 420 TVL 480 TVL 540 TVL 600 TVL 700 TVL 800 TVL ve 1000 TVL çözünürlükte kameralarda üretilmeye başlanmıştır. AHD Analog HD (HDCVI) Kamera sisteminde analog alt yapı ile IP kamera çözünürlüğünde görüntü alınabilmektedir. 1,3 MP ve 2,0 MP çözünürlükleri bulunmaktadır. Yüksek çözünürlükte görüntü kalitesi ihtiyaç duyulan, fakat alt yapısı coax kablo ile yapılmış yerlerde uygun fiyatı ve kalitesiyle tercih edilmektedir.

Ip sistemde Depolama NVR cihazları yada yazılım ile CCTV sisteminde DVR cihazları ile yapılır. Ip sistemde çözünürlük ve görüntü kalitesi yüksek seviyede olduğundan depolamada kullanılacak Hard disk kamera kalitesine bağlı olarak analog sistemdeki kapasitenin 8 katına çıkabilmektedir.

Dome Kamera

Dome kameralar genel olarak 3,6 mm lens ile yapılandırılmış olduklarından iç mekanlarda ve geniş açı görüntüye ulaşılması gerektiğinde temin edilir.

Box Kamera 

Box kamera ayarlanabilir Varifokal lens sayesinde çok geniş bir yelpazede kullanılabilmektedir. Çok yakın ve net görüntü alınması gereken (para, altın, plaka ) ortamlarda kullanılabildiği gibi, Lens büyütüldüğünde uzak mesafeleri görebilmek kabiliyetine sahiptir.

IR Box Kamera

Ir box kameralar dış mekan için tasarlanmış olup genellikle 4mm yada 6 mm sabit lens ile uzun mesafe görüşü için idealdir.Su, nem ,sıcak ve soğuk hava şartlarına dayanıklı imal edilirler.

Speed Dome Kamera

Speed dome kameralar 360 derece dönebilen programlanabilir, 30 X zoom yapabilen kameralardır. Kullanım alanları geniş ve uzun mesafeli görüş gerektiren yerlerdir. İstenirse belirli noktalarda bekletme, görüntüyü yakınlaştırma gibi programlanabilmesinin yanında, kontrol klavyesi ile anında zoom yapabilme yada sağa sola döndürülebilme olanağı sağlar.

Kamera sistemi kurulumunda önemli detaylar

Kamera sisteminde çözünürlük önemli bir detaydır. Fakat kablo kalitesi, adaptör seçimi, kullanılacak kayıt cihazı veri hızı en az kameralar kadar önemlidir. Kameralar ne kadar iyi çözünürlüğe sahip olurlarsa olsunlar kablo kaliteli değilse görüntünün DVR cihazına net olarak ulaşmasını engelleyecektir. Adaptör mutlaka kamera sayısı, kameralardaki gece görüşü için tasarlanmış led sayısına bağlı olarak hesaplanmalıdır. Kayıt cihazı uygun FRM hızında olmalıdır. Hard disk kamera sayısına bağlı olarak hesaplanmalı ve mutlaka kayıt cihazı için tasarlanmış hard diskler kullanılmalıdır. Belirli mesafeler aşıldığı anda alt yapı ve kablolama fiber optik kablo ile düzenlenmelidir. Kamera sistemi ihtiyaçlarınız doğrultusunda uzman ekipler ile konumları ve lens ölçüleri belirlenmelidir. Hemen bizi arayarak ücretsiz keşif olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

GÜVENLİK KAMERA SİSTEM TAMİR VE BAKIMI 

* Kamera görüntüsü bozuk veya titrek ise

* Görüntü puslu ve karanlık ise

* Hiç görüntü yoksa

* Cep telefonundan izlenmiyorsa

* Kayıt süresi yeterli değilse

* Kamera bozuksa

* Dvr (kayıt) cihazı bozuksa

Teknik servisimiz bir telefonla hizmetinizdedir.